Välkommen till vårt kontor i Strängnäs

Med kontor mitt i Strängnäs, är vi lätta att nå.

Titta gärna in till oss, för att se vilka vi är. Ta del av våra kunskaper och känn arbetsglädjen. Vad kan vi göra för dig?

Adress: Trädgårdsgatan 21, 645 31 Strängnäs. Karta till vårt kontor.
Telefon: 0152-155 12. Fax: 0152-185 30.

Jonas Ekman

VD/Auktoriserad revisor

jonas.ekman@lr-revision.se
Tel: 0152-227 44

Anne Eriksson

Auktoriserad revisor

anne.eriksson@lr-revision.se
Tel: 0152-227 41

Johan Zetterlund

Jenny Thermaenius

Ingegärd Åfeldt

Camilla Eriksson

Auktoriserad redovisningskonsult
camilla.eriksson@lr-revision.se
Tel: 0152-227 48

Emmi Humbla

Redovisningsassistent
emmi.humbla@lr-revision.se
Tel: 0152-227 46

Annica Medberg

Sofia Jakobsson

Cathrin Erixon

Helena Borg

Redovisningsassistent
helena.borg@lr-revision.se
Tel: 0152-227 43

Annelie Grubenmann

Annelie Grubenmann

Receptionist/Administratör
annelie.grubenmann@lr-revision.se
Tel: 0152-155 12

Katja R. Nokkoudenmäki