Välkommen till vårt kontor i Strängnäs

Med kontor mitt i Strängnäs, är vi lätta att nå.

Titta gärna in till oss, för att se vilka vi är. Ta del av våra kunskaper och känn arbetsglädjen. Vad kan vi göra för dig?

Adress: Trädgårdsgatan 21, 645 31 Strängnäs. Karta till vårt kontor.
Telefon: 0152-155 12. Fax: 0152-185 30.

Jonas Ekman

VD/Auktoriserad revisor
jonas.ekman@lr-revision.se
Tel: 0152-227 44

Frank Lange

Rådgivare
frank.lange@lr-revision.se
Tel: 0152-227 40

Anne Eriksson

Auktoriserad revisor
anne.eriksson@lr-revision.se
Tel: 0152-227 41

Johan Zetterlund

Revisor

johan.zetterlund@lr-revision.se
Tel: 0152-227 42

Jenny Thermaenius

Revisor
jenny.thermaenius@lr-revision.se
Tel: 0152-227 45

Ingegärd Åfeldt

Redovisningskonsult
ingegard.afeldt@lr-revision.se
Tel: 0152-227 47

Camilla Eriksson

Auktoriserad Redovisningskonsult,
Srf Certifierad Affärsrådgivare
camilla.eriksson@lr-revision.se
Tel: 0152-227 48

Emmi Humbla

Redovisningskonsult
emmi.humbla@lr-revision.se
Tel: 0152-227 46

 

Annica Medberg

Auktoriserad Redovisningskonsult/Revisor
annica.medberg@lr-revision.se
Tel: 0152-227 49

 

Sofia Jakobsson

Redovisningskonsult
sofia.jakobsson@lr-revision.se
Tel: 0152-710 200

Helena Borg

Redovisningskonsult
helena.borg@lr-revision.se
Tel: 0152-227 43

Katja R. Nokkoudenmäki

Redovisningskonsult
katja.nokkoudenmaki@lr-revision.se
Tel: 0152-710 203

Louise Larsson

Revisor
louise.larsson@lr-revision.se
Tel: 0152-710 201

Caroline Palm Karlsson

Redovisningskonsult
caroline.palm@lr-revision.se
Tel: 0152-710 204

Malin Jarl

Redovisningskonsult
malin.jarl@lr-revision.se
Tel: 0152-710 205

Therese Gillner

Redovisningskonsult
therese.gillner@lr-revision.se
0152-710 206