Välkommen till vårt kontor i Strängnäs

Med kontor mitt i Strängnäs, är vi lätta att nå.

Titta gärna in till oss, för att se vilka vi är. Ta del av våra kunskaper och känn arbetsglädjen. Vad kan vi göra för dig?

Adress: Koppargränd 3, 645 30 Strängnäs. Karta till vårt kontor.
Telefon: 0152-155 12

Jonas Ekman

VD/Auktoriserad revisor
jonas.ekman@lr-revision.se
Tel: 0152-227 44

Frank Lange

Rådgivare
frank.lange@lr-revision.se
Tel: 0152-227 40

Anne Eriksson

Auktoriserad revisor
anne.eriksson@lr-revision.se
Tel: 0152-227 41

Johan Zetterlund

Revisor

johan.zetterlund@lr-revision.se
Tel: 0152-227 42

Jenny Thermaenius

Revisor
jenny.thermaenius@lr-revision.se
Tel: 0152-227 45

Ingegärd Åfeldt

Redovisningskonsult
ingegard.afeldt@lr-revision.se
Tel: 0152-227 47

Camilla Eriksson

Auktoriserad Redovisningskonsult,
Srf Certifierad Affärsrådgivare
camilla.eriksson@lr-revision.se
Tel: 0152-227 48

Emmi Humbla

Redovisningskonsult
emmi.humbla@lr-revision.se
Tel: 0152-227 46

 

Annica Medberg

Auktoriserad Redovisningskonsult/Revisor
annica.medberg@lr-revision.se
Tel: 0152-227 49

 

Caroline Palm Karlsson

Redovisningskonsult
caroline.palm@lr-revision.se
Tel: 0152-710 204

Therese Gillner

Redovisningskonsult
therese.gillner@lr-revision.se
0152-710 206

Ulrika Kannius

Redovisningskonsult/revisor
ulrika.kannius@lr-revision.se
Tel: 0152-710207

Sabina Eriksson

Redovisningskonsult
sabina.eriksson@lr-revision.se
Tel: 0152-710203

Marcus Von Rosen

Revisor
marcus.von.rosen@lr-revision.se
Tel: 0152-710202

Lena Lindholm

Redovisningskonsult
lena.lindholm@lr-revision.se
Tel: 0152-710208