Välkommen till vårt kontor i Strängnäs

Med kontor mitt i Strängnäs, är vi lätta att nå.

Titta gärna in till oss, för att se vilka vi är. Ta del av våra kunskaper och känn arbetsglädjen. Vad kan vi göra för dig?

Adress: Trädgårdsgatan 21, 645 31 Strängnäs. Karta till vårt kontor.
Telefon: 0152-155 12. Fax: 0152-185 30.

Frank Lange

Jonas Ekman

Auktoriserad revisor

jonas.ekman@lr-revision.se
Tel: 0152-227 44

Anne Eriksson

Auktoriserad revisor

anne.eriksson@lr-revision.se
Tel: 0152-227 41

Johan Zetterlund

Jenny Thermaenius

Ingegärd Åfeldt

Helena Erikstam

Auktoriserad Redovisningskonsult
helena.erikstam@lr-revision.se
Tel: 0152-227 43

Camilla Eriksson

Auktoriserad redovisningskonsult
camilla.eriksson@lr-revision.se
Tel: 0152-227 48

Emmi Humbla

Redovisningsassistent
emmi.humbla@lr-revision.se
Tel: 0152-155 12

Annica Medberg

Auktoriserad Redovisningskonsult
annica.medberg@lr-revision.se
Tel: 0152-227 49

Sofia Jakobsson

Madelen Karlsson

Lönekonsult/Redovisningskonsult
madelen.karlsson@lr-revision.se
Tel: 0152-227 46

Cathrin Erixon

Ekonomi/administration
cathrin.erixon@lr-revision.se
Tel: 0152-155 12

Helena Borg

Redovisningsassistent
helena.borg@lr-revision.se
Tel: 0152-155 12